KONST / Litografier / Grafiskt blad 3226077
*
nr 322 6077
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Grafiskt blad, Madeleine Pyk, 33 x 41
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 augusti 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/7 17:12:43
1
500 kr
7/8 20:40:52
2
550 kr
9/8 00:50:53
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 322 6077
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Grafiskt blad, Madeleine Pyk, 33 x 41
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 augusti 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/7 17:12:43 | 1 | 500 kr |
| 7/8 20:40:52 | 2 | 550 kr |
| 9/8 00:50:53 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



